menusearch
fithealth.ir

لاغری فوری در سه تا 10 روز

جستجو
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ | ۷:۵۳:۵۴
۱۳۹۹/۳/۵ دوشنبه
(0)
(0)
لاغری فوری در سه تا 10 روز
لاغری فوری در سه تا 10 روز

 

آیا همیشه به دنبال لاغر تر شدن و تناسب اندام هستید تا بدنتان را در یک تعطیلات ساحلی ، چشن سال جدید یا عروسی خودتان نشان دهید ؟ اگر بله ما شما را در مورد لاغری ، بهتر شدن و باریک شدن راهنمایی می کنیم.

 آب بنوشید

روز را با یک یا لیوان آب خالی شروع کنید. تحقیقات ثابت کرده است که نوشیدن آب قبل از هر چیزی هنگام صبحانه به راه اندازی متابولیسم تان کمک می کند و سموم را از بدنتان دفع می کند. همچنین، اگر می خواهید یک نوشیدنی بخورید، آن آب باشد زیرا آب نوشیدنی ست و کالری ندارد. آب آشامیدنی نیز به کنترل گرسنگی کمک می کند و از مصرف کالری های غیر ضروری جلوگیری می کند. از آب به چای سبز تغییر دهید و تفاوت را طرف یک روز احساس کنید.

پیاده روی بعد از غذای تان

اگر شما از دویدن یا ورزش خسته نشده اید، شاید برای شما ساده تر باشد. بعد از هر وعده غذا، یک دقیقه پیاده روی کنید. این می تواند به سرعت سوختن مقداری کالری و هضم کمک کنید.آیا می دانستید: ۵ دقیقه پیاده روی پس از هر وعده غذایی می تواند سطح قند خون روزانه نسبت به ۴۵ دقیقه پیاده روی در صبح به حد مطلوب می رساند. محققان می گویند پیاده روی پس از غذا به کاهش گلوکز از جریان خون کمک می کندو توسط عضلات مصرف می شود.

فیبر بیشتر بخورید

غذاهای با فیبر بالا برای سلامتی و کاهش وزن مناسب هستند. غذاهای غنی از فیبر می تواند به کاهش وزن شما کمک کند تا بعد از غذا احساس راحتی کنید. اما بسیاری از ما تنها حدود نصف فیبری را که باید مصرف کنیم. مصرف می کنیم غذاهای با فیبر زیاد به طور معمول زمان جویدن بیشتری را می طلبد و به بدن زمان بیشتری برای هضم می دهد زمانی که دیگر گرسنه نیستید تمایل به خوردن کمتر دارید رژیم های دارای فیبر بالا ، انرژی کمتری دارند.، بدین معنی که کالری کمتری برای همان حجم غذا وجود دارد. بنابراین بهترین راه برای اضافه کردن فیبر بیشتر به رژیم غذایی ، روز خود را با یک صبحانه فیبری به شکل جو، کل دانه گندم و موسلی شروع کنید. شما همچنین می توانید با هر وعده غذایی میوه میل کنید و غذای خود را با یک کاسه سالاد تازه و فصلی شروع کنید.

 در خانه بخورید

هر روز در هند رستوران های تازه باز می شود که یک نفر در هفته خارج از منزل به طور متوسط ۴ وعده غذا می خورد. این تعداد به طور متوسط یک وعده غذایی در روز است. اگرچه امروزه رستوران ها گزینه هایی برای غذا های مغذی ارائه می دهند، انتخاب ها اغلب محدود هستند. اکثر غذاهایی که در رستوران ها سرو می شوند شامل مقدار زیادی چربی و کالری می باشند و اگر به طور منظم مصرف شوند، می توانند به سلامتی آسیب برسانند. علاوه بر اینکه به طور کامل چه چیزی در آماده سازی غذا در یک رستوران انجام می شود کنترل می شود. اگر در خانه بخورید، کنترل بیشتری بر نحوه تهیه غذا خواهید داشت. خوردن در خانه یکی از بهترین راههای پیشبرد شیوه زندگی سالم و کاهش وزن است. سعی کنید غذا های خود را در هر هفته محدود کنید و تفاوت را احساس کنید.

نمک کمتری بخورید

آسان تر به سمت تنقلات شور مانند نان شیرین، چیپس، ترشی سدیم بالا، برنج و غذاهای فرآوری شده با سدیم بالا می روید. نمک اضافی به عنوان یک نگهدارنده در چنین مواد غذایی اضافه شده است. نمک حاوی سدیم است و غذاهای سدیمی سبب حفظ آب در بدن می شوند و باعث می شود که بدن شما باد دار شود. علاوه بر این، نمک بسیار اعتیاد آور است که شما نمی توانید با یک تراشه راضی باشید. شما مطمئنا طلب خواهید کرد تمام بسته را بخورید. خبر غم انگیز این است که یک بسته از تراشه های سیب زمینی تقریبا ۵۰۰ کالری است! این کالری زیاد ۴۵ دقیقه طول می کشد تا مصرف شود. ما یک راه حل ساده داریم: فقط این بسته را از بین ببرید تا از کالری اضافی جلوگیری کنید و وزن کم کنید.

 دویدن

بله، شما آن را درست می خوانید: RUN. ، دویدن به شما کمک می کند کالری بسوزانید، استرس را کاهش دهید و هورمون های اشتها را سرکوب کنید. جاگینگ/ دویدن کمک می کند تا کالری بیشتر و سریعتر از راه رفتن در همان زمان بسوزانید تحقیقات تایید می کنند فعالیت هایی مانند دویدن “کالری سوزی بعد از فعالیت” را در پی دارد بدان معنی است که کالر یسوزی تا ۲ ساعت بعد از فعالیت ادامه دارد.

 آیا Push-ups / Squats

بله یکی از موثر ترین تمرینات برای سوختن کالری است. اگر وقت کافی، صبر و یا تجهیزات نداشته باشید، فقط با فشار دادن ساده و اسکات می توانید. پوش آپ و اسکات نیاز به تنها ۱۵ دقیقه زمان دارد و. هر دو تمرینات برای سوزاندن چربی، تن سینه و پاها در هرزمان فوق العاده اند.
 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

پرسش های متداول

پرسش های متداول

هرگونه پرسش از فیت هلس در این قسمت پاسخ داده شده است